Vet Pro Akademia

Powstała z poczucia misji i marzenia polegającego na stworzeniu firmy szkoleniowej dla lekarzy, techników i studentów weterynarii, co przyczyni się do rozwoju medycyny weterynaryjnej i na integracji ludzi mających podobne pasje, doświadczenia i dylematy.

Dla kogo?

Dla pasjonatów żądnych zdobycia wiedzy na najwyższym poziomie, ale i dla tych którzy są na zakręcie – zmęczeni, wypaleni, wątpiący w siebie i stoją przed dylematami jak będzie wyglądać ich dalsza droga zawodowa.

Vet Pro Akademia powstała również dla studentów weterynarii. Zarówno dla tych „szukających” jak i dla tych, którzy już znaleźli pomysł na siebie i wiedzą w jakiej dziedzinie chcą się kształcić.

Vet Pro jest również dla techników weterynarii, którzy są nieocenioną i integralną częścią każdego zespołu, bez której lekarz weterynarii nie jest w stanie zapewnić najwyższej jakości leczenia i opieki.

Co organizujemy?

Kameralne warsztaty, w małych grupach umożliwiających skupienie na każdym z osobna oraz doskonalenie umiejętności praktycznych w swobodnej, rodzinnej atmosferze – z rozmowami, integracją, dzieleniem się wzajemnie doświadczeniem, jak również trudami pracy w branży weterynaryjnej.

Sympozja i konferencje dla kilkudziesięciu, a nawet kilkuset uczestników, gdzie wspólnie możemy podjąć dyskusję, wymienić się najnowszymi doniesieniami, publikacjami. To wydarzenia, na większości których macie okazję poznać i porozmawiać z zagranicznymi lekarzami, wybitnymi specjalistami cenionymi na całym świecie. To również okazja do poznania naszych Partnerów lepiej i nawiązania nowej współpracy. Duże wydarzenia Vet Pro to jednak również czas wspólnej zabawy na bankiecie :).

Nasza wizja...

Vet Pro od początku miała być firmą, która zapewnia usługi na najwyższym poziomie.

Zatrudniamy inspirujących prowadzących, kochających swój zawód i chcących dzielić się swoim doświadczeniem.

To tak cudowne uczucie móc przyczyniać się do rozwoju medycyny weterynaryjnej i do zapewnienia coraz szerszych możliwości naszym pacjentom.

Uważamy że nigdy nie jest za wcześnie czy za późno, by podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i spróbować swoich sił w nowej specjalizacji.

Może to ona pomoże Ci przypomnieć sobie dlaczego wybrałeś ten zawód?

Uważamy, że nie ma głupich pytań i każdy na wydarzeniach Vet Pro Akademii ma prawo je zadać.

Czym się wyróżniamy?

Postawiliśmy na to, by wydarzenia Vet Pro odbywały się zawsze:

w przestrzennej, komfortowej hotelowej sali ze wspaniałymi,

zdrowymi posiłkami, świetnej jakości kolorowymi, czytelnymi materiałami wydrukowanymi na ekologicznym, nie bielonym papierze,

materiałami spiętymi w trwały, ekologiczny segregator, dzięki któremu bez problemu takie materiały zostaną znalezione na półce w domu i dalej będą w świetnym stanie, gdy będziesz chciał do nich wrócić,

by każde dwudniowe wydarzenie wiązało się również z wieczorną integracją z lampką wina.

Szkolenia z Vet Pro Akademia to nie tylko nauka – to czas na oderwanie się od codzienności – od pracy, rodziny, czas tylko dla siebie.

Czy poświęcisz czas przed lub po zajęciach na skorzystanie z hotelowej sauny, z masażu, na zwiedzanie okolicy, na rozmowy, na wsparcie, podniesienie na duchu, czy na poczytanie książki w samotności – Ty sam/sama zdecydujesz, czego akurat potrzebujesz.

Staramy się dbać o najwyższą jakość oferowanych Wam usług i o  te drobne szczegóły, abyś poczuł/uła się na naszych szkoleniach usatysfakcjonowany/a i byś bez wątpienia mógł/gła stwierdzić, że były to dobrze zainwestowane pieniądze.

Czy to o czym piszemy się nam udało?

Na to pytanie najlepiej, żeby odpowiedzieli nasi uczestnicy

Co sądzą o nas inni?