Założeniem firmy Vet Pro Akademia jest stworzenie praktycznych warsztatów w kameralnych grupach pozwalających na bezpośredni kontakt z wykładowcą.

Wykorzystujemy innowacyjne, nowoczesne technologie multimedialne, które pomogą Ci lepiej przyswoić wiedzę oraz sprawdzić i usystematyzować swoje umiejętności po szkoleniu.

Kładziemy nacisk na zajęcia, podczas których nauczysz się samodzielnie wykonywać nowe procedury i czynności, które już następnego dnia możesz wykorzystać w codziennej pracy. Dzięki zajęciom praktycznym nabierzesz pewności siebie i będziesz mógł więcej zrobić dla swoich pacjentów.

Chcemy, żebyś był na bieżąco z najnowszą wiedzą weterynaryjną, z najnowszymi międzynarodowymi publikacjami. Zależy nam, by zainspirować Cię do ciągłego rozwoju, poszerzania swoich horyzontów.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w kraju, doświadczonymi lekarzami praktykującymi w swoich dziedzinach. Co jednak najważniejsze, przede wszystkim z osobami, które pragną podzielić się zdobytym doświadczeniem by podnieść poziom medycyny weterynaryjnej w naszym kraju.

Zajęcia teoretyczne w naszej firmie są tylko wprowadzeniem i mają za zadanie przygotować uczestnika do zajęć praktycznych, do których przykuwamy największą uwagę.

Stawiamy na dbałość o szczegóły wyróżniające się jakością materiały szkoleniowe, wyjątkowe, urokliwe miejsca z dala od zatłoczonych miast sprzyjające chłonięciu nowej wiedzy i nawiązywaniu nowych znajomości oraz najwyższej jakości, zdrowe i smaczne posiłki.

Sprzeciwiamy się stanowczo hejtowi.

U nas każdy ma prawo zapytać i uzyskać odpowiedź nawet na najprostsze pytania.

Bierz swojego zwierzaka pod pachę. Może uczestniczyć razem z Tobą w szkoleniu. Chcemy Cię poznać i stworzyć bazę lekarzy chcących się stale rozwijać, współpracować oraz inspirować siebie nawzajem.  Zapraszamy!

Chcesz być zawsze na bieżąco z naszą ofertą, wystarczy że zostawisz swój adres e-mail.